Вівторок, 21.05.2024, 08:38
Світ Ерагона
Приветствую Вас Гость | RSS
Головна | Енергетика - Форум | Регистрация | Вход
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кветха,фріцай!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Brom  
Форум » Навчання » Битва за допомогою зброї » Енергетика (Лекція №2)
Енергетика
BromДата: Середа, 20.02.2008, 19:15 | Сообщение # 1
Верховний вершник
Группа: Администраторы
Сообщений: 78
Репутация: 4
Статус: Офлайн
Добрий день!привітався професор Brom
Сьогодні у нас тема Енергетика.Дивна тема,я знаю...І вам,напевно,дивно,що я відніс її до "Битви за допомогою зброї"?Нічого,зараз зрозумієте...
Мистецтво енергетики полягає в наділенні предметів силою,яку можна було б використати.
Саме так Руньйон зачаклував мечі вершників,щоб ті ніколи не ламалися і не затуплювалися.У такий самий спосіб ельфи спонукають рослин,рости так,як їм треба.Так навіть із звичайної коробки можна зробити смертельну пастку,активувавши її слушної миті.
Ельфи мають той вигляд,який хочуть мати.Коли ельфи вивчають закляття для росту та формування живих створінь,то часто змінюють і свою зовнішність,аби якнайкраще відтворити власне єство.Утім,зовсім небагато ельфів змінилися тілесно,аби адаптуватись до будь-якого середовища.
Однак енергетичний вплив на живу істоту відрізняється від впливу на мертвий предмет.До слова,зовсім мало мертвих предметів придатні для збереження енергії,вони здебільшого розсіюють її.Отож,доторкнувшись до такого предмета,ти отримуєш удар блискавки.
Найпридатнішим для цього єкоштовне каміння.Кварц,агат і ще кілька простіших діамантів менш ефективні,ніж,скажімо,діаманти.Ось чому руків’я мечів у вершників завжди прикрашені коштовностями.

Д/З:1.Знаючи енергетику,щоб ви змінили?Чому?(макс.о.--10 балів)
2.Куди б ви "заховали" якусь енергію?Чому туди?Навіщо це вам?(макс.о.--15 балів)

Додаткового завдання...нема.

Отже успіху вам у виконанні Д/З!До побачення,лекція проведена!попрощався професор


Атра естерні оно тхелдуін;атра моранр ліфа унін хджарта онр;атра ду еваринія оно варда!
 
Форум » Навчання » Битва за допомогою зброї » Енергетика (Лекція №2)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024